צימרים עם סאונה - בגליל המערבי
ביג וילה
5 יחידות לזוגות ומשפחות
וילת נופש ענקית עם 5 חדרים, סלון ומטבח גדולים, בריכה, ג'קוזי ספא וסאונה ביישוב ה ...
לב החורש - יוקרתי
5 יחידות לזוגות ומשפחות
וילת נופש ובקתות יוקרתיות עם בריכה, ג'קוזי ספא ענק, סאונה וחצר פסטורלית.
נוף האלונים
3 יחידות לזוגות ומשפחות
שתי בקתות ווילה גדולה עם ג'קוזי ספא ובריכה גדולה מול נוף קסום בגליל.
אחוזת אופוריה בשזור
7 יחידות לזוגות ומשפחות
בקתות עץ וסוויטות מאובזרות עם בריכה גדולה, סאונה, ג'קוזי ספא ונוף פתוח.
אחוזת כתמר יפרח - יוקרתי
5 יחידות לזוגות ומשפחות
סוויטות יוקרתיות ווילות מפוארות. בריכה פרטית לכל סוויטה ולכל וילה.
אל המעיינות הקסומים
10 יחידות לזוגות ומשפחות
מקום קסום לאוהבי החיים הטובים, עם מיקום מצוין ופינוק מושלם.
נוף לפידות - בקתות בוטיק וספא
4 יחידות לזוגות ומשפחות
בקתות עץ מקסימות מול נוף הררי מרהיב בגליל המערבי.
סוויטות רומנטיקה בחוסן
3 יחידות לזוגות ומשפחות
סוויטות מושקעות ומפנקות, עם בריכה פרטית מחוממת
אצל מנו
3 יחידות לזוגות ומשפחות
מתחם נופש חדש וקסום המאובזר ברמה הגבוהה ביותר.
סוויטות רינדנס
  לזוגות ומשפחות
מתחם סוויטות יוקרתיות עם ג'קוזי ובריכה לזוגות ומשפחות ברגבה ליד נהריה.

צימרים  עם סאונה

 לא אחת סאונה היא שעושה את ההבדל בין צימר טוב לבין צימר מעולה. יש מי שעבורם צימרים עם סאונה היא דרישת סף ליציאה לחופשה זוגית או משפחתית. נופשים רבים לא יכולים לתאר לעצמם חופשה מהנה בהעדר סאונה במתחם האירוח של צימרים יוקרתיים .

סאונה היא שם (קיצור) נרדף למרחץ אדים. שהייה - קצובה בזמן! 15 - 20 דקות הוא טווח  זמן מרבי המומלץ - בחדר המכיל אוויר לח או, לחלופין, אוויר יבש בטמפרטורה גבוהה   גורם לגוף להזעה מוגברת. המקור של הסאונה  הוא בפינלנד, משם בא ורווח המונח  לסאונה הפינית.

סאונה היא החמאם הטורקי הזוגי של זוגות בחופשתם.  מי שאוהבים לאדות את גופם במרחץ האדים  בסאונה בוודאי יודעים לתאר את טיב החוויה ואת ייחודה. תוכלו למצוא כאן צימרים מומלצים עם סאונה, הפזורים במתחמי אירוח מגוונים, באזורי הארץ השונים. צימרים מפוארים עם סאונה,  אשר  אם לדייק בהגדרתם יש לכנותם סוויטות מלכותיות, מוצעים ומומלצים לכם, אוהבי החיים הטובים, להעשרת החופשה ולהעצמת הריגושים הרומנטיים שאתם עשויים לחוות במהלכה. צימרים מפנקים עם סאונה יהוו עבורכם את משכן התענוגות בימי החופשה ובלילותיה. הידיעה כי במרחק-של-כלום, מצויה, לצד הג'קוזי, לא הרחק מהמיטה ומהחצר הסמוכה, סאונה - רטובה או יבשה - הופכת את החופשה לחלומית. בעודכם מייחלים להתגשמות התפילה המנוסחת במלותיה של נעמי שמר - " כל שנבקש לו יהי" - החלומות הרטובים הופכים למציאות.

שהייה בצימרים יוקרתיים עם סאונה מאפשרת לשוהים בה לחוש את האצת הנשימה והדופק. מקורה של תחושת השלווה והרוגע, שאתה חשים במהלך הסאונה ועם סיומה, נובעת מהפרשת אדרנלין ומהפרשת אנדורפינים (שהשפעתם היא כשל מורפיום).
הערך המוסף שלכם בניצול השהות בצימרים מפוארים עם סאונה לשימוש בה יהיה, כמשוער, הקהיית כאבי השרירים ואף כאבי הפרקים.

במחקרים שונים נבחנת השפעת הסאונה על האצת תהליכי ריפוי של מחלות שונות, אף שעדיין אין ממצאים מובהקים על אודות השפעה משוערת זו.

צימרים מפנקים עם סאונה הם ללא ספק אטרקטיביים עבור השוהים בהם אולם חרף ההמלצה הברורה על בחירה בהם כמקום מועדף לחופשה, חשוב לסייג ולהזהיר: מי שלוקים במחלות ריאה חייבים להתייעץ עם רופא לפני הכניסה לסאונה. ייתכן כי היא תיאסר עליהם.

כמו כן, בשל החום הרב וההזעה הנגמרת בעטיו, חשוב להרבות מאוד בשתייה הן בעיצומה של השהייה בסאונה והן לאחריה.
גם  דברים טובים ונעימים נותרים כאלה כאשר הם נעשים במידה המתונה, הראויה, והמומלצת. הפרזה עלולה להיות בעוכרי המפריזים. ההנאה מובטחת עם הקפדה על הוראות השימוש בסאונה, שאותם תקבלו בכל מקום שבו יקדמו את פניכם בעליהם של צימרים מפנקים עם סאונה. בילוי נעים.

צימרים מומלצים - מומלצימר

© כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ צימר דיל - דילים לצימרים, גלרי חנויות פרחים נבחרות מרחבי הארץ, צימר רומנטי - צימרים רומנטיים נבחרים לזוגות, מסעדות פור יו, זר לי משלוחי פרחים וקופוני הטבה, צ'ופרים אטרקציות, טיולים, מסעדות וספא עם קופוני הנחה.
כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

צימרים - מאמרים | כניסה למפרסמים | צור קשר | מפת האתראתרים נוספים מבית פרסום יעיל: צימרים  | צימר דיל | ספא - טיפולי ספא | צימרים רומנטיים לזוגות | פרחים | מסעדות | פרחיםצימרים יוקרתיים | אטרקציות