צימרים לזוגות בלבד - בגליל המערבי
אחוזת אתוש
2 יחידות לזוגות ומשפחות
סוויטות רומנטיות ומפנקות עם בריכה גדולה, ג'קוזי ספא ומלא פינוקים.
נוף האלונים
3 יחידות לזוגות ומשפחות
שתי בקתות ווילה גדולה עם ג'קוזי ספא ובריכה גדולה מול נוף קסום בגליל.
גן הורדים
2 יחידות לזוגות בלבד
2 צימרים מעץ עם ג'קוזי זוגי ומלא פינוקים של ורדה בעלת הצימרים
עננים באופק
2 יחידות לזוגות בלבד
2 בקתות עץ רומנטיות עם ג'קוזי מפנק ובריכה פרטית לכל צימר.
הקסם של מיתי
  לזוגות בלבד
ספא מגע הקסם מאפשר לכם ליהנות מחוויית אירוח מפנקת עם מגוון טיפולי ספא.
בקצה הגבעה - צימר אורגני
1 יחידה לזוגות בלבד
צימר אורגני קסום עם נוף מרהיב ומלא פינוקים.

צימרים לזוגות בלבד


היא לא תשכח את הלילה-טוב החלומי שהיה להם שם,  בתוך צימר מופלא בגליל. רגע לפני שנשפה עליו הוא גילה לה שיש לה הפתעה על השידה. היא הסיטה את מבטה וראתה פתק  ובו שיק קטן, רמז דק שרק היא יכולה היתה להבין אותו: " נר הלילה כבר כבה, הדליק אור יפה לאהבה". הוא לא ישכח את תגובתה, כשקראה, אבל מפאת צנעת הפרט נשאיר את הדברים חסויים.


צימרים רומנטיים לזוגות הם זירות לרגשות, חלומות, תכניות. כשרוצים לבלות חופשה זוגית, טבעי שבוחרים לבלות אותה במתחמי אירוח המציעים צימרים לזוגות בלבד. כשנכנסים אל תוך צימרים לזוגות קל להבחין במחשבה שהשקיעו המארחים, שטרחו ושקדו והכשירו את הצימר לקליטתם  של זוגות אוהבים. ביין. בשוקולד. בבלונים. בצ'ופרים הקטנים, המהווים ערך מוסף.


צימר רומנטי - כשמו כן הוא. בצימר רומנטי תוכלו להתוודע אל מגוון עשיר של צימרים יוקרתיים, מאובזרים לנוחותכם ולרווחתכם לבילוי לילות וימים של תענוגות כל החושים. בעליהם של  צימרים מפוארים עומדים לרשותכם, זמינים ומזמינים, להנעים לכם את השהייה.
צימר הוא בית חלומות ארעי, ההופך את משאת-הנפש למציאות.

מתנתקים מהשגרה, מתמסרים ליציאה ממנה. נצלו את האפשרויות הרבות הנפתחות בפניכם כאן, במקור המידע העשיר, המאפשר לכם לבחור צימר כאוות נפשכם. תוכלו להתרשם מהשפע, מההדר. תוכלו לראות כיצד נראות מיטות הנשיקה הרכות, הג'קוזי-ספא המדהים, בריכת השחייה הפרטית, המרפסת המקורה, החצר הפרחונית, הדשא, הנוף.


יש מי שהטבע והנוף עושים להם את זה. יש מי שהג'קוזי או הסאונה. יש מי שצירוף הגורמים השונים מבשיל בהם את הרצון לתרגם את אהבתם ולהעניק לה ביטוי מוחשי בהצעת נישואין.

 זוגות רבים יעידו כי בילוי חופשתם בתוך צימר רומנטי האיצה ודרבנה אותם למסד את הקשר בינהם: בעלי צימרים לזוגות בלבד יעידו על הצעות נישואין שהוצעו במתחם האירוח שלהם; על היותם שותפים פעילים לדבר סוד, אשר נשמר בקפידה ולא דלף וכהוא נודע למי שהיתה אמורה להיוודע אודותיו - כה מתוקות היו הדמעות שזלגו מעיניה לאחר שההפתעה חוללה בה תגובה רגשית כה מרגשת...

צימרים רומנטיים - מקומות שעושים חשק. מקומות שעושים אהבה. מקומות שבהם מתגלים עולמות חדשים ונחווים שיאים של הנאה ועונג. כך זה כשאוהבים.
בצימרומנטי ממתין לכם מאגר עשיר של אפשרויות בחירה מתך מגוון צימרים מפוארים  כמו גם צימרים יוקרתיים לזוגות.

צימרים מומלצים - מומלצימר

© כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ צימר דיל - דילים לצימרים, גלרי חנויות פרחים נבחרות מרחבי הארץ, צימר רומנטי - צימרים רומנטיים נבחרים לזוגות, מסעדות פור יו, זר לי משלוחי פרחים וקופוני הטבה, צ'ופרים אטרקציות, טיולים, מסעדות וספא עם קופוני הנחה.
כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

צימרים - מאמרים | כניסה למפרסמים | צור קשר | מפת האתר



אתרים נוספים מבית פרסום יעיל: צימרים  | צימר דיל | ספא - טיפולי ספא | צימרים רומנטיים לזוגות | פרחים | מסעדות | פרחיםצימרים יוקרתיים | אטרקציות