שוויץ בגליל - יוקרתי
3 יחידות לזוגות בלבד
בקתות ברמה גבוהה עם בריכה מול נוף מרהיב בגליל העליון
פנטזיה בכרם
3 יחידות לזוגות בלבד
3 בקתות עץ רומנטיות עם בריכת שחייה ומלא פינוקים.

צימרים בכרם בן זימרה

 

 כרם בן זימרה, מושב מופלא השוכן סמוך לעיר צפת המרשימה לא פחות, הינו ביתם של כמה וכמה מתחמי אירוח מומלצים ביותר.

 

המושב הוקם בשנת 1924 ע"י עולים מטורקיה, רומניה ומרוקו תחת השם "הר אדמון", לימים הוחלף השם וכיום קרוי המושב הפסטורלי הזה על שמו של התנא רבי יוסי בן זמרה. בתחילת הדרך אנשי המושב רצו, כמו כולם, להתפרנס מעבודת האדמה, אט אט לאור השינויים הכלכליים שעברו על המדינה, אנשי המושב החלו לחפש ערוצי פרנסה חדשים ואחד מהבולטים שבהם הינו ענף האירוח שמתחבר יופי לתנאים שמציע המושב. לפיכך, ניתן כיום למצוא צימרים בכרם זימרה מכל סגנון אפשרי, צימרים רומנטיים, צימרים משפחתיים וצימרים נועדו לארח כמה זוגות או קבוצת חברים.

 

ספונטניות או תכנון מראש?                     

 

כשמדובר בנופש אפשר לראות 3 מגמות מרכזיות, האחת היא מגמת המתכננים, אלא שמארגנים כל פרט ופרט מראש, יש את אלה שמאלתרים משהו ברגע האחרון ויש גם כמה וכמה שהולכים על קו האמצע, שהוא כמובן הקו המומלץ ביותר.

המתכננים מראש שמתחילים את כל התכנונים מוקדם מאד מבטיחים לעצמם יתרונות כמו הנאה ממלוא המבחר של צימרים בכרם בן זימרה, הימנעות מתחושת לחץ ויכולת לערוך השוואות לאורך זמן אבל מצד שני, תכנון מסוג זה לא נהנה מהפירות שקוצרים הספונטניים המאלתרים דהיינו מחירים מיוחדים של הרגע האחרון וחשוב גם לומר שתכנון מקדים מידי בהחלט יכול להפוך את כל הסיפור להרבה יותר מורכב ממה שהוא.

התכנון של הרגע האחרון מתכתב במיוחד עם אותן הצעות של הדקה ה-90 אבל פרט לייתרון הזה תכנון מסוג שכזה בדרך כלל לא מאפשר גישה לכל המקומות מכיוון שחלקם הגדול כבר תפוס ואם הגעתם למצב הזה שלא מתוך בחירה מלאה, יכול מאד להיות שתמצאו את עצמכם גם קצת לחוצים, לחץ שמביא איתו חוסר תשומת לב לפרטים ורצון לסיים כמה שיותר מהר, רצון שעלול לעלות לכם עוד כמה מאות שקלים או בתחושת אכזבה שתתקוף אתכם כשתגיעו אל הצימרים ותמצאו תמונה שונה מזאת שציפיתם לה, תמונה שהייתה כתובה באותן אותיות קטנות שלא היה לכם זמן לקרוא.

 

כאמור, הדרך הטובה ביותר לבחור צימרים בכרם בן זימרה היא ללכת על דרך האמצע, כלומר להתחיל מוקדם מספיק בכדי ליהנות מכמה שיותר מבחר ויחד עם זאת להישאר עם האצבע על הדופק עד הרגע האחרון ולוודא שאתם לא מפסידים את אותן חבילות ומבצעים משתלמים.

 

צימרים מומלצים - מומלצימר

© כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ צימר דיל - דילים לצימרים, גלרי חנויות פרחים נבחרות מרחבי הארץ, צימר רומנטי - צימרים רומנטיים נבחרים לזוגות, מסעדות פור יו, זר לי משלוחי פרחים וקופוני הטבה, צ'ופרים אטרקציות, טיולים, מסעדות וספא עם קופוני הנחה.
כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

צימרים - מאמרים | כניסה למפרסמים | צור קשר | מפת האתראתרים נוספים מבית פרסום יעיל: צימרים  | צימר דיל | ספא - טיפולי ספא | צימרים רומנטיים לזוגות | פרחים | מסעדות | פרחיםצימרים יוקרתיים | אטרקציות