לא נמצאו

צימרים באבן מנחם


מושב עמק מנחם שייך לתנועת המושבים ומשכנו בגליל המערבי, 6 ק"מ צפונית למעלות תרשיחא עם לא יותר מ-300 איש. הוא הוקם בשנת 1960 כחלק מהחזון הציוני ע"י יוצאי ארצות צפון אפריקה ומאז ועד היום שמר המושב על צביון חקלאי שמאד מחובר לטבע, עובדה שמורגשת בכל פינה ופינה במושב כולל כמובן גם מסביב, בנוף המדהים שמעטר אותו.


בגלל היופי הזה, תחושת הבידוד, השקט והשלווה שאופפים את האזור, לא מפתיע לגלות שכמה מבני המושב החליטו לעשות מעשה ולבנות על השטח שלהם צימרים לאירוח שמשתלבים, כל אחד בדרכו שלו, בכל הקסם הזה מבלי להפריע או לפגום. 
צימרים באבן מנחם מתאפיינים ברמת אירוח גבוהה יותר מהממוצע, אם זה מבחינת ההשקעה בעיצוב, השקעה באבזור או ההשקעה ביחסי האנוש, סך הכל מדובר במקום די היה שהצימר הראשון הכתיב רף גבוה בכדי שכל היתר שבאו אחריו יהיו חייבים להשתוות וזה באמת מה שהיה.

כתוצאה אנחנו יכולים ליהנות ממבחר גדול שלצימרים באבן מנחם שרובם ככולם יספקו לכם חוויה משגעת ובלתי נשכחת.

 

המלצה לבחירה של צימרים באבן מנחם


עכשיו, אחרי שביססנו כי בחירת צימרים באבן מנחם מתחילה מנקודת פתיחה מאד חיובית בה כל מתחמי הצימרים מחויבים לאיכות גבוהה מהרגיל אפשר להתקדם אל הבחירה עצמה ברוגע.


הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת ליפני שאתם בכלל מתחילים להתבונן בצימרים השונים הוא מה בעצם אתם רוצים. יכול להיות שזה נשמע קצת בנאלי אבל תתפלאו כמה אנשים מפספסים את הנקודה הזאת ומוצאים את עצמם מאוחר מידי מגיעים לצימר שפוט לא מתאים להם. נסו לחשוב מה הייתם רוצים שיהיה בצימר, מה אתם חייבים שיהיה, על מה לא איכפת לכם לוותר, האם יש צרכים מסוימים כמו גודל, חדרים נפרדים, אזור לילדים, קרבה לאטרקציות וכו'.

אחרי שעניתם לעצמכם על השאלות הללו ואולי גם שאלות אחרו שצצו בעקבותיהן תוכלו להמשיך את החיפוש חמושים במידע חשוב.

עכשיו הגיע הזמן להתבונן במה שיש בלי להיכנס ליותר מידי פרטים, מין מבט ממעוף הציפור שייתן לכם רושם כללי על האפשרויות וכאן תוכלו לבחון האם הרשימה שעשיתם קודם לכן מתכתבת עם אפשרות אחת יותר מהאחרות, במידה וכן סיימתם א תהליך הבחירה בהצלחה, במידה ולא צמצמו את האפשרויות ובדקו לעומק רק את הרלוונטיות.

בהתנהלות שכזו הסיכוי שלכם לחופשה שאתם מדמיינים הוא גבוה ביותר ולכן בהחלט שווה את המאמץ.
שתהיה חופשה משגעת!

צימרים מומלצים - מומלצימר

© כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ צימר דיל - דילים לצימרים, גלרי חנויות פרחים נבחרות מרחבי הארץ, צימר רומנטי - צימרים רומנטיים נבחרים לזוגות, מסעדות פור יו, זר לי משלוחי פרחים וקופוני הטבה, צ'ופרים אטרקציות, טיולים, מסעדות וספא עם קופוני הנחה.
כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

צימרים - מאמרים | כניסה למפרסמים | צור קשר | מפת האתראתרים נוספים מבית פרסום יעיל: צימרים  | צימר דיל | ספא - טיפולי ספא | צימרים רומנטיים לזוגות | פרחים | מסעדות | פרחיםצימרים יוקרתיים | אטרקציות