כפרי נופש יוקרתיים
נוף לכנרת
13 יחידות לזוגות ומשפחות
13 סוויטות עם ג'קוזי ספא ובריכה מול נוף מרהיב לכנרת.
גרנד ויסטה - מלון בוטיק
8 יחידות לזוגות בלבד
מתחם יוקרתי הכולל ספא, ג'קוזי ספא ובריכה מחומים, סאונה ומלא פינוקים.
המתחם המושלם
10 יחידות לזוגות ומשפחות
מתחם גדול באזור כפר תבור עם 3 בקתות עץ, וילת נופש עם 4 חדרים ומיני וילה עם 3 חדר ...
אלמה במושבה
7 יחידות לזוגות ומשפחות
מתחם אירוח קסום עם בקתות עץ וסוויטות, מרחבים ירוקים, שקט ושלווה.
סוויטות אושר בגליל
12 יחידות לזוגות ומשפחות
סוויטות יוקרתיות ברמת גימור גבוהה במיוחד במיקום מעולה בגליל.
נוף ירדן
6 יחידות לזוגות ומשפחות
צימרים עם בריכה גדולה, סאונה וג'קוזי ספא בקרבת הכנרת
סוויטות רינדנס
  לזוגות ומשפחות
מתחם סוויטות יוקרתיות עם ג'קוזי ובריכות פרטיות לזוגות ומשפחות ברגבה ליד נהריה.
אל המעיינות הקסומים
10 יחידות לזוגות ומשפחות
מקום קסום לאוהבי החיים הטובים, עם מיקום מצוין ופינוק מושלם.
אחוזת אופוריה בשזור
7 יחידות לזוגות ומשפחות
בקתות עץ וסוויטות מאובזרות עם בריכה גדולה, סאונה, ג'קוזי ספא ונוף פתוח.

כפרי נופש יוקרתיים

כפרי נופש אינם עוד בבחינת משאת נפש בלבד, חלום רחוק, הזוי, על אודות מיקום חופשתם העונתית של  אנשים עתירי ממון, המהווים מושא לקנאה יותר מאשר מושא לחיקוי.

בשנים האחרונות מגלים נופשים רבים את יתרונות החופשה בתוך כפר נופש ומעדיפים אותה על שהייה בבית מלון.

כפר נופש הוא מתחם אירוח  פסטורלי, מטופח, אשר דשאים ועצים נוסכים בו אווירה של טבע, המאפשר שילוב בין  זמינותם ונגישותם של שירותים משותפים שונים ומגוונים בהישג יד ובין שמירה על  שקט ופרטיות בתוך יחידת האירוח הזוגית או המשפחתית.

כפרי נופש יוקרתיים מאפשרים לבלות בסוויטות מהודרות ומאובזרות היטב, אבל ספק אם יוקרת הכפרים והידור יחידות האירוח בהם הם שמהווים שיקול מרכזי בבחירתם.

נופש כפרי בתוך כפרי נופש הוא חלופה מועדפת על מי שנפשם נקעה מהמוניותם של בתי מלון
( רבים מהם - משפחות עם ילדים) עתירי נופשים קולניים, אשר לא ניתן להימנע מחיכוך בהם בכל מתחמי המלון הסגור.

כפרי נופש מומלצים, בהם כפרי נופש מפוארים, מציעים לנופשים חבילת-נופש אטרקטיבית. ברבים מהם יש חדר אוכל מרכזי,  מתקני שעשועים, בריכה, ובתוכם או בסמוך להם - מרכולית לקניית מצרכים להכנת ארוחות קלות בתוך הצימרים, אשר יש בהם מטבחונים מאובזרים.

יש מי שלא רק כפרי נופש מפוארים ולא רק כפרי נופש יוקרתיים  קורצים להם: מדובר באנשים שעצם היציאה לבילוי וחופש בתוך כפר נופש מהווה עבורם שינוי מרענן ומבורך. נוי והידור אינם מהווים שיקול בבחירה.

רשימת כפרי נופש מומלצים היא רשימה ארוכה המאפשרת בחירה בכל חבל ארץ נתון.
כפרי נופש יוקרתיים בקיבוצים, אשר חלק ניכר מהם מצויים בקיבוצים הסובבים את הכנרת,
מאפשרים להעשיר את חוויית הנופש עם ניצול משאביו של הקיבוץ בכלל ומשאבי התיירות שבו בפרט.  ניתן לאכול ארוחות במחירים מוזלים בחדר האוכל  בקיבוץ, ליהנות מבריכת השחייה בו, לבקר בענפי המשק השונים, לרבות בפינת החי, להשתתף בחגיו ( למי שפוקדים כפרי נופש יוקרתיים בקיבוצים בחגים ובמועדים) ועוד. 

למי שחופשה כפרית מהווה עבורם חלופה מועדפת לשבירת השגרה ולחידוש האנרגיות שמתרוקנות במהלכה, מוצעים ומומלצים כאן  כפרי נופש מהם כפרי נופש יוקרתיים במיוחד לבילוי משפחתי או רומנטי בלתי נשכח.

אתם נמצאים בקטגוריה - כפרי נופש יוקרתיים - כפרי נופש מומלצים

 

אחוזות יוקרה - הטרנד החדש בנופש היוקרתי

אחוזות יוקרה לנופש חלומי הן השילוב האידיאלי בין איכות של בית מלון רב-כוכבים ובין מעון נופש כפרי. כשחושבים צימרים חושבים על מתחם צימרים עממי, שבו צימר הוא יחידת אירוח קטנה. לא בהכרח. בשנים האחרונות גדל והתגוון עד מאוד ההיצע של צימרים יוקרתיים ובהם: סוויטות מפוארות, בקתות עץ מפוארות - צימרים מהודרים מכל בחינה ומכל היבט. צימרים יוקרתיים לשדרוג חופשה ולהעצמת החוויה.

בעליהן של אחוזות יוקרה יודעים כי לקוחותיהם הפוטנציאלים מחפשים במתחמי האירוח היוקרתיים ערך מוסף שאינו קיים בבתי המלון ההמוניים. צימרים ברמה גבוהה אינם רק משאת נפש אלא תנאי הכרחי עבור מי מהמבקשים לייחד (ולהתייחד!) פסק-זמן לרגיעה ולהנאה במקום, שבו ימצאו את כל מבוקשם. הפינוקים הקטנים הם שעושים את ההבדל הגדול בין צימר שכולל אותם לבין צימר שהם אינם כלולים בו. ג'קוזי ספא, לדוגמה. בריכה פרטית. סאונה.

מי מהנופשים אשר רוצים לשנות, ולו לימים אחדים, את שגרת חייהם במרכז הארץ - אבל לא בהכרח רק בו - המבקשים מפלט מאילוציה המובהקים וממטלותיה הבלתי-נדלות, מהתחככותם הבלתי נמענת עם אנשים רבים, לחוצים כמוהם; מהיקלעות תכופה, אל פקקי תנועה אין-סופיים, שמורטים את העצבים אחד לאחד, בוודאי שואפים להינפש ולהירגע במקום שמציע אפשרויות לרגיעה. מגע זרמיהם הרוטטים של מי הג'קוזי המבעבעים, אדי הסאונה המרככים את העור, כשהם חודרים מבעד לנקבוביותיו, השכשוך השקט בבריכה הקטנה, שכמו נועדה רק לכם, הם מאפייניה המובהקים של אחוזת יוקרה.

צימרים יוקרתיים מוצעים לכם, הנופשים הפוטנציאליים, במקומות רבים, בעיקר בצפון הארץ.
נעים להשכים אל בוקר טוב, אפופים בשקט נעים, מרגיע (שאולי למי מכם "יישמע" מוזר) של יום חדש, שכל כולו נועד להנאתכם. כאשר מסיטים וילון ורואים נופים ירוקים, יוצאים אל המרפסת ונושמים מלוא הריאות אוויר צח, מתמכרים להנאות הקטנות, המותרות, של הנופש והפנאי.

עושרן הרב וגיוונן העצום של אחוזות יוקרה, שהן הטרנד החדש בנופש היוקרתי, מאפשר לבחור את המועדפות שבהן ברזולוציה גבוהה, על-פי אמות מידה שאתם בוחרים עבורכם בבואכם לבחור על-פי הן את יחידת הנופש המיוחלת שלכם.

כפרי נופש יוקרתיים בחלקם נמצאים דווקא בקיבוצים, צימרים בקיבוצים שינו את פניהם והחליטו לשפר בצורה משמעותית את רמתם, ולהציע לקהל הנופשים את האפשרות הקסומה של צימרים בקיבוצים ככפר נופש יוקרתי מאוד.

בקתות עץ מפוארות, סוויטות יוקרתיות, מרחבי דשא וכל השקט והפסטורליות שיש לקיבוצים להציע , במקום נפרד ופרטי בקיבוץ נבנו צימרים מקסימים המציעים כפר נופש יוקרתי לכל דבר ועניין.

בנוסף, ארצנו משופעת אטרקציות ומגוון סוגי טיולים המצויים בכל מקום והרי אין חופשה מושלמת בלעדיהם.

בילוי נעים!

  

צימרים מומלצים - מומלצימר

© כל הזכויות שמורות לפרסום יעיל (2009) בע"מ צימר דיל - דילים לצימרים, גלרי חנויות פרחים נבחרות מרחבי הארץ, צימר רומנטי - צימרים רומנטיים נבחרים לזוגות, מסעדות פור יו, זר לי משלוחי פרחים וקופוני הטבה, צ'ופרים אטרקציות, טיולים, מסעדות וספא עם קופוני הנחה.
כל האמור באתר זה הינו המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר עושה זאת על אחריותו ועל דעתו בלבד.

צימרים - מאמרים | כניסה למפרסמים | צור קשר | מפת האתראתרים נוספים מבית פרסום יעיל: צימרים  | צימר דיל | ספא - טיפולי ספא | צימרים רומנטיים לזוגות | פרחים | מסעדות | פרחיםצימרים יוקרתיים | אטרקציות