מלונות בוטיק

חיפוש ברחובותיה של כל עיר מרכזית בישראל  מגלה לנו שגם כאן טרנד מלונות הבוטיק תקע יתד.

אנחנו מתחילים לגלות מלונות ששינו פניהם וממלונות מטיילים פשוטים, בתי דירות ישנים וקסומיםהופכים לאחר שיפוץ והשקעה למלונות בוטיק יוקרתיים שבהחלט שווים ביקור ושהייה.

 

כולנו נפשנו בערים גדולות בארץ ובעולם ואם פעם המלונות הגדולים של העיר היו היעד המרכזי , היום יש להם בהחלט מספר מתחרים מתחום מלונות בוטיק.

 

כאשר אנחנו משווים את יתרונות וחסרונות המלונות הגדולים ומלונות הבוטיק, לדעתי האישית אין הרבה מקום להשוואה.


למלון הבוטיק יש אך ורק יתרונות  לעומת שני חסרונות בולטים שיהיה מי שיכניס גם אותם לעמודת היתרון.

מחיר , ואירוח ילדים.


כןמלונות בוטיק לא תמיד מוכנים לארח ילדים וודאי לא ילדים קטנים מה שמבטיח לאורחיהם אי של שקט ושלוה אמיתי, ללא צרחות ילדים בשטחים הציבוריים, ושלל פינוקים המתאימים לזוגות רומנטיים שבחרו מלון בוטיק כיעד לחופשה זוגית.

 

מחיר, ובכן מלון בוטיק בארץ כמו בשאר חלקי העולם אינו נופש זול, אבל הינו נופש מהסוג היוקרתי שבדרך כלל נותן למתארחים בו חווית חופשה שבהחלט מצדיקה את ההשקעה הכספית.

 

מלונות בוטיק  מציעים חדרים מגוונים מפוארים מאוד בהם תמצא לצד מיטה גדולה עם מצעים יוקרתיים, מוצרי קוסמטיקה באמבטיה מחברות קוסמטיקה ידועות שם , מגבות עבות ואיכותיות, חלוקים ונעלי בית ,מכונת קפה בחדר ועוד שלל פינוקים קטנים שישמחו אתכם מאוד..

בכל מלון בוטיק שכזה תוכלו ליהנות מספא עם מיגוון טיפולים לא לשכוח לבצע את ההזמנה מראש.

ארוחת הבוקר שכמעט בכל המקרים כלולה במחיר האירוח תהיה עשירה במיוחד.

מסעדת המלון תוכל להציע לכם גם ארוחת צהריים או ערב, תלוי היכן.

בקיצור כל צוות מלון בוטיק שכזה ייצא מעורו על מנת להנעים את זמנכם, והכל באווירה שקטה,רגועה, נינוחה כזו שתמיד חולמים עליה ולא תמיד מצליחים לפרגן לעצמנו.