סוגי צימרים

סוגי צימרים

החלטתם שאתם רוצים לפנק את עצמכם בחופשה הבאה וללכת על משהו אחר וחדש? למה שלא תנסו חופשת צימרים ? למי שעוד לא גילה את התענוג ולמי שכבר מכור, חופשת צימרים מציעה אלטרנטיבה איכותית ואינטימית יותר מבתי המלון הקונבנציונאליים.
בבחירת צימרים כל אחד מתבונן על משתנים שונים שרלוונטיים לגביו אבל באופן כללי ניתן לחלק את כל הצימרים בישראל ב-3 דרכים:

  1. צימרים לזוגות – צימרים למשפחות
    חלק גדול מהצימרים בישראל יכולים להכיל בנוחות זוגות אוהבים ומשפחות קטנות אך יחד עם זאת ישנם צימריםמסוימים שמתמחים באירוח עם דגש רומנטי ויש כאלה שמתמקדים ביצירת חוויה מתאימה למשפחות עם ילדים וקבוצות בגדלים שונים. ההבדלים בין הסוגים מתבטאים בכל מישור כמעט, החל ממספר המיטות בצימר, כמות כלי האוכל וכלי ההגשה, מספר חדרי הרחצה ועוד מעבר לכך, צימרים לזוגות אוהבים בדרך כלל דואגים לספק לאורחים אינטימיות ופרטיות מלאה גם מבחינת מיקום הצימר וגם מבחינת אופי השירות וחלק גדול מהאטרקציות מתרכזות בתוך היחידה ואילו במתחמי צימרים משפחתיים ישנה מדשאה גדולה לילדים עם אזור משחקים ועוד שלל אטרקציות באזורים בהם הקטנים והגדולים יכולים לשמור על קשר עין.
  2. צימרים מבודדים – צימרים מרכזיים
    הבחירה בין צימרים מבודדים לצימרים מרכזיים תשפיע עמוקות על אווירת החופשה שלכם. צימרים מבודדים מאפשרים לכם את כל הפרטיות שבעולם לעשות בדיוק את מה שבא לכם, זוגות רומנטיים יכולים לבלות את כל היום בצימר באין מפריע, משפחות יוכלו להתענג על זמן איכות יחדיו, הכול בלי פיתויים או הטרדות. מצד שני צימרים מרכזיים מאפשרים לנופשים להגיע לאתרים, פעילויות ואטרקציות שונות שנמצאות במרחק נסיעה קצר מאד ולעיתים אף מרחק הליכה. חשוב לציין שכמעט ואין צימרים מבודדים לחלוטין כיוון שעצם קיומם של מתחמי צימרים במקום נוטה להצמיח אטרקציות והפעלות באזור.
  3. צימרים בסיסיים- צימרים יוקרתיים
    אופן החלוקה הזה ממקם את אלמנט הפינוק של חופשת צימרים. אומנם גם ברמתם הבסיסית ביותר צימרים בישראל יוצרים חופשה מפנקת, אבל אפשר להגדיל ולעשות ולהגיע עם הפינוק והיוקרה לרמות יוצאות דופן של פאר והדר. צימרים שקוראים לעצמם צימרים יוקרתיים הם צימריםשהשקיעו רבות בבניית המקום מחומרים איכותיים ביותר ובעיצוב מוקפד ואסטטי ויש לציין כי היוקרה מתבטאת גם במחיר הסופי של החוויה וככול שתרחיקו עם הפינוקים והתוספות כן יגדל הסכום שתצטרכו לשלם בסוף.

כאמור, חלוקות אלה של צימרים הן הפופולאריות ביותר אך עבור כול נופש ונופש החופשה הקרובה היא משהו אישי ביותר שצריך להתאים לשביעות רצונם המלאה.
בצעו מחקר קטן בנושא, התייעצו עם חברים ומכרים ובחרו צימרים שמכילים את מה שאתם צרכים, רוצים ומצפים מהחופשה שלכם.