ספא

ספא

 

כששומעים את המילה ספא, ניצוצות של רוגע ושלווה מתפזרים באוויר. בדמיון עולה תמונה של אנשים לבושים בלבן שחיים את החיים הטובים.

אז מה זה  הטרנד הזה, הספא?

 

המילה ספא, מגיעה במקור מהעיר הבלגית SPA. מי השתייה במקום היו ידועים כמרפאים. אנשים שסבלו ממחסור בברזל, היו נוהגים לבקר בעיר כדי לשתות ממימיה.

 

ספא, בהגדרתו הבסיסית ראשונית, הוא טיפול שנעשה במים, במעיינות או בבריכות מלאכותיות. היום ספא הוא גם כינוי למקום שמציע טיפולי גוף כאלה ואחרים.

אין ספק שללכת לספא זוהי חוויה מפנקת. כשהולכים לספא, ניתנת האפשרות להתנתק מחיי היום יום  השגרתיים ולהיכנס למקום בעל אווירה נינוחה: מוזיקה נעימה ומרגיעה, לבישת חלוקים לבנים, נעלי בית, תה צמחים , מיצים טבעיים , עוגיות בריאות..

 

והפואנטה המרכזית – הטיפולים:

עיסויים, מסג’ים, טיפולים לכל חלקי הגוף, טיפולים קוסמטיים, ג’קוזי, אמבט שמנים, סאונה יבשה, סאונה רטובה, שמנים ארומאטיים, והכל במקום אחד.

 

שהייה בספא, כוללת טיפולים מפנקים ומענגים אווירת רוגע מוחלט.
שימוש במתקני הספא לפני ואחרי הטיפול שבחרת.
וההרגשה שאין דומה לה של היטענות באנרגיות חדשות.

 

כל מה שנשאר אחרי הוא לתכנן ולחכות לפעם הבאה.

הספא מיועד למבוגרים בלבד, כך שאין חשש מכך שיפרו את שלוותכם. בספא, כפי שנאמר מגוון האפשרויות רחב. כל אחד יכול לבחור את מה שהכי מתאים לו ואת מה שהוא הכי אוהב.
בנוסף, ניתן למצוא טיפולים רבים שהינם בריאותיים ורפואיים עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מה שמתאים לאוכלוסייה מבוגרת במיוחד, או אנשים שעברו פציעה/מחלה.

 

היום תוכלו למצוא אתרי ספא רבים ברחבי הארץ. התחום מאוד מפותח וההיצע עשיר.
יש אתרי ספא קטנים, שמציעים חוויה פרטית, שקטה ואינטימית.
ולצידם אתרי ספא גדולים ומרשימים חדרי טיפול רבים שמציעים מגוון רחב של אפשרויות, ומתאימים לחוויה אישית , זוגית ו/או קבוצתית (אידיאלים לימי כייף, למסיבות רבות משתתפים וכו’).

 

לרוב, בספא ניתן למצוא דילים ומבצעים, או מה שנקרא “חבילת ספא“. חבילה יכולה לכלול מס’ טיפולים שונים ושהות במתקני הספא, יכולה לכלול כמות מסויימת של טיפולים זהים במחירי מציאה, חבילות מפנקות המיועדות לזוגות וכוללות גם ארוחה רומנטית או כיבוד ועוד ועוד…
אז..מה עוד אפשר לבקש?

עכשיו תורכם להיות אנשי החיים הטובים.