צימרים בלימן

צימרים בלימן

צימרים בלימן מאפשרים לכם הנופשים לשלב את שלושת האלמנטים המזוהים ביותר עם חופשה מוצלחת  – פינוק, טבע ואטרקציות, מה שהופך אותם לצימרים פופולאריים ביותר.

  • פינוק – צימרים בלימן עומדים בסטנדרטים גבוהים מאד יחסית ליתר הצימרים בארץ כשאחת הסיבות המובהקות ביותר לסטנדרטים הללו היא ללא ספק התחרותיות העצומה בענף הצימרים בכלל ובצימרים בצפון בפרט. בשוק כזה תחרותי כל צימר וצימר נאלץ בצורה כזו או אחרת להילחם על הלקוחות שלו ולמשוך אותם אליו בטווח הקצר ובטווח הארוך כשבטווח הקצר יש לא מעט כלים שיכולים לשווק את המקום אבל בכדי לשמור על לקוחות בטווח הארוך יש רק דרך אחת והיא – שמירה על סטנדרטים גבוהים של אירוח, כאלה שהופכים את החופשה המשפחתית או החופשה הרומנטית לחוויה בלתי נשכחת.
    הסטנדרטים הגבוהים באים לידי ביטוי בתחושה הכללית של המקום, בהשקעה העצומה שנעשתה בעיצוב ואבזור המתחמים, האפשרות להוסיף מרכיבים מיוחדים לאירועים מיוחדים ועוד. בשל כל אלה ועוד השהייה אצל צימרים בלימן היא חוויה מפנקת למדי שתעזור לכם להרגיע את הגוף ואת הנפש.
  • טבע – הגליל העליון ידוע בטבע העשיר והבלתי נגוע ברובו, במיוחד כל האזור שמקיף את מעלות, הר מירון, מעונה וכל יתר פינות החמד שבאזור. צימרים בלימן מאפשרים לכם ליהנות מהפלא הזה בין אם תבחרו לצאת ולטייל או סתם לשבת בחצר הצימר ופשוט להתמסר לרוח הנעימה ולצלילי העלים המרשרשים והציפורים המצייצות. רובנו לא חיים בטבע ומגעים מהסוג הזה עושים לנו טוב מאד על הנשמה ויוצרים מין שלווה פנימית שבדרך כלל מאד מורגשת בחסרונה.
  • אטרקציות – כפי שכבר הוכח כל כך הרבה פעמים בעבר, אנחנו הישראלים מאד, אבל מאד אוהבים לשלב בחופשות שלנו גם פעילויות שונות, החל מארוחת מלכים במסעדה משובחת ועד למסעות ג’יפים, קאייקים ועוד חוויות רוויות אדרנלין מהסוג הזה. את כל אלה ועוד תוכלו למצוא בקלות רבה באזור של מושב לימן כאשר רוב רובם של בעלי צימרים בלימן ישמחו לכוון אתכם, לייעץ ואולי אפילו לתת לכם תלושי הנחה באטרקציות שונות.

 

כאמור, ממש לא חסר סיבות לבחור במושב לימן ובכל אחד משלל הצימרים שבו.
מה שכן, אם אתם באמת מתכוונים ללכת על הסיפור, ממש חשוב שתתחילו לעשות זאת מוקדם ככל האפשר, שוק הצימרים הוא שוק דינאמי למדי כשברוב המקרים כל הקודם זוכה. יחד עם זאת כדאי להוסיף ולהזכיר שיש גם עניין לתפוס את המבצעים שיוצאים לאור רק בדקה ה-90, גם הם יכולים למקם אתכם במקום יותר חיובי ולעזור לכם לאתר צימרים טובים במחיר מוזל או חבילות משתלמות