צימרים בפסח – חג הפסח במומלצימר

צימרים לפסח

 

חג הפסח הנו החג היחיד שגם לנו הגדולים וגם לקטנים יש חופש. ולא סתם חופש, אלא חופש בעונה הכי יפה בשנה – האביב.

 

השילוב הזה בין זמן פנוי למזג אוויר משובח יחד עם החגיגיות שמורגשת באוויר גורמים לכולנו לרצות לצאת החוצה וליהנות מכל השפע הזה. ואם כבר לצאת אז למה רק ליום אחד או לכמה שעות שחולפות במהירות האור? למה לא להתפנק עד הסוף עם איזה סוף שבוע בצפון, בדרום או אולי דווקא במרכז?

זוגות אוהבים, משפחות עם ילדים, קבוצות של חברים כולם יכולים למצוא לעצמם צימר מושלם ולשלב את השהייה בו יחד עם נגיעות מיוחדות לפסח וליצור חבילה משגעת שתותיר אתכם מרוצים, מלאים אנרגיה חיובית ועם חיוך נינוח על הפנים.

אז למה כדאי ללכת על צימר דווקא בחג הפסח?

 • מבצעים לפסח– חג הפסח הוא ללא ספק החג הכי חגיגיבלוח השנה היהודי. כולנו לוקחים בו חלק בצורה כזאת או אחרת וכולנו מחפשים מה לעשות, מה שאומר שהביקוש לצימרים נמצא בעלייה חדה ביותר ובעלי הצימרים יודעים את זה וכתגובה מנסים למשוך כמה שיותר צרכנים אליהם באמצעות הנחות מיוחדות, חבילות שונות, מבצעים ועוד.
  יחד עם זה חשוב לציין כי מגוון המחירים הוא עצום לפחות כמגוון של צימרים לפסח ולכן מאד שווה לבדוק היטב את הנושא, להשוות מחירים, לקרוא את הפרטים הקטנים ולוודא שאתם מקבלים את מה שאתם חושבים ורוצים לקבל. 
 • זמן – פסח, שלא כמו חגים אחרים, הוא חג שמוכר על ידי רובו המוחץ של המשק הישראלי, מה שאומר שכמעט כולנו בחופש.
  הילדים, בני הנוער, הזוגות הצעירים והמבוגרים, כולם בחופש.
  מה יכול להיות יותר מושלם מלצאת לחופשה ולדעת שהכל עוצר.
  זה לא רק אתם ולא ימתין לכם איזה פער לצמצם במשרד או דברים בהולים לעשות.
  בשורה התחתונה פסח הוא זמן נפלא לחופשה מבחינה טכנית וכשמוסיפים לזה את מזג האוויר הנהדר, הצמחייה, עולם החי שמתעורר ואת כל יתר הסימפטומים שמבשרים על בוא האביב, יוצאת לנו סך הכל חופשה מרשימה ומפתה. 
 • טבע – כבר הזכרנו את הטבע בסעיף הקודם אבל בהחלט שווה להרחיב מעט את הנושא מכיוון שבמהלך חג הפסח מתרחש קסם של ממש – האביב.
  עונה משגעת שגורמת לכולנו לצאת החוצה, בין אם זה לכמה רגעים או לכמה ימים, פשוט קשה שלא לצאת אל האביב ובצדק.
  אין ספור פירות מבשילים בעונה הזאת, הפרחים בשיא פריחתם, עולם החי מתעורר כולו לחיים.
  זאת תקופה רומנטית, ססגונית, עם מזג אוויר נעים למדי כשעוד לא חם מאד וכבר לא קר מידי, הבגדים קלילים, הראש קליל וחופשה קלילה ומפנקת זה בדיוק מה שאתם צרכים.